حضرت على (ع): به كار نيك امر كن و از منكر (كار زشت) بازدار، و با كسى كـه از تو بريـده پيـوند كن، و به كسى كه تو را محروم كرده عطا كن.

اخــبار

مراسم معرفی و تودیع سرپرست جدید اداره املاک شهرداری ارومیه

مراسم معرفی و تودیع سرپرست جدید اداره املاک شهرداری ارومیه

مراسم معرفی و تودیع سرپرست جدید اداره املاک شهرداری ارومیه در تاریخ 3/3/95 راس ساعت 30/11 در محل اداره املاک و با حضور جناب آقای مهندس جوان کیا معاونت محترم فنی و عمرانی به نیابت از شهردار محترم ارومیه و آقایان مهندس زوار مدیر محترم حراست شهرداری و جناب آقای توکلی مدیر محترم امور اداری و با حضور جمعی از همکاران و مسئولین اداره املاک برگزار گردید.

نویسنده: اپراتور سایت/چهارشنبه, 05 خرداد,1395/دسته ها: اخبار, رویداد ها

رتبه بندی این مطلب:
4/0

طی این مراسم ضمن تشکر از زحمات و خدمات بی­دریغ جناب آقای پیری سرپرست اسبق این اداره، جناب آقای مهندس لطیف سلیمانی به عنوان سرپرست جدید اداره املاک شهرداری منصوب گردیدند.

شایان ذکر است که از خدمات جناب آقای مهندس سلیمانی می­توان به ریاست اداره املاک، مدیر شهرسازی منطقه، مدیر فنی منطقه و ... به عنوان برگی درخشان در کارنامه پرفروغ ایشان در سنوات گذشته اشاره نمود.

ضمناً طی این مراسم جناب آقای مهندس عیسی صمدی که جزو نیروهای باسابقه و متعهد این اداره محسوب می­شوند به عنوان سرپرست معاونت اداره املاک شهرداری معرفی و منصوب گردیدند.

تعداد نمایش ها (573)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x

جستجو

خدمات سازمان

  خدمات الکترونیک

  خدمات الکترونیک

  خدمات الکترونیک

  خدمات الکترونیک

 

اوقات شرعی

آمار بازدید
دی ان ان