عید کمال دین سالروز اتمام نعمت و هنگامه اعلان وصایت و ولایت امیر المومنین علیه السلام بر شیعیان و پیروان ولایت خجسته باد

مدیریت

مهندس حسن نیرنیا 

مدیریت اداره املاک ومستغلات

شهرداری ارومیه

مناقصه و مزایده

 

نظرسنجی

نظر شما دربـاره وب سایت چیست ؟
ثبت نظر  نمایش نتایج

اخــبار

پروژه آذربایجان

پروژه آذربایجان

پروژه آذربایجان

نویسنده: اپراتور سایت/دوشنبه, 30 آذر,1394/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
3/7

تقاطع غیر همسطح آذربایجان

یکی از بزگترین تقاطع های غیرهمسطح در دست اقدام پروژه غیر همسطح آذربایجان می باشد.این سازه عظیم در چهارسطح غیرهمسطح در حال ساخت بوده از افتخارات شهرمان میباشد  .

با عنایت به وسعت عظیم این پروژه نیاز به آزاد سازی املاک مجاور و واقع در طرح می باشد .

جمع کثیری از املاک با توجه به قرار گرفتن در خارج از محدوده شهری و داخل حوزه استحفاظی ٬ اکثرا به صورت قولنامه ای و تعداد محدودی دارای سند از طریق مادتین 147 و 148 از اداره ثبت اسناد و املاک می باشد .

تمامی املاک واقع در طرح داخل حریم حاشیه ای فضای سبز که اکثر معارض ملکی به صورت غیرمجاز ساخت و ساز نموده اند .

با عنایت به نقشه اولیه سازه حدودا  63 ملک شناسایی گردیده که طی مطالعات و ارزیابی بعمل آمده و نقشه تاییدی نهایی توسط معاونت محترم فنی و عمرانی شهرداری ارومیه کل معارض به متراژ تقریبی 11000 مترمربع که در مسیر قرار دارند شناسایی و از زمان ابلاغ به کارشناسان اداره املاک اقدامات لازم در حداقل زمان انجام گرفته و  بنا به ضرورت ٬ روند اداری و قانونی از جمله اخطاریه های لازم به مالکین صادر گردید . که تا اول دی ماه سال جاری حدودا 11 مورد مصالحه انجام یافته که پس از تایید شهردار به تصویب شورای محترم اسلامی شهر رسید و 4 مورد نیز به هیات کارشناسان رسمی دادگستری ارجاع و مابقی در دست اقدام می باشند .

امید است با تلاش مجد همکاران و پشتیبانی مدیران ارشد استانی و شهری و صبر و شکیبایی همشهریان عزیز در این پروژه عظیم که جزء پروژه های ماندگار و  افتخار شهرمان  میباشد٬  با توجه به همسایگی با کشورهای همسایه تبدیل این شهر به نگین آذربایجان  شاهد روز افزون ترقی و پیشرفت شهر و استانمان باشیم .

تعداد نمایش ها (611)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

آمار بازدید
دی ان ان